Fabrika içi Zemin Kaplama ve Parlatma

Fabrika içi Zemin Kaplama ve Parlatma

Erka Trafik olarak; kaliteli ve güvenli sinyalizasyon çalışmalarıyla öne çıkıyoruz. Fabrika içlerinde zemin kaplama ve parlatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 
Fabrika içi zemin parlatma işlemlerini gerçekleştirirken; özel elmas bıçaklardan ve yüzey silim makinelerinden yararlanıyoruz. Kirli görünüme sahip olan zemin yüzeylere; kazma, honlama, parlatma işlemlerini sırasıyla uyguluyoruz. Burada amaç; zeminin hem granit hem de mermer parlaklığına ulaştırılmasıdır. Fabrika içi zemin kaplama ve parlatma işlemlerini gerçekleştirirken çevre dostu ürünler kullanıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız ürünler ekonomik ve uzun ömürlü olmasıyla da çok dikkat çekiyor. Zemin parlatma yöntemleriyle beton aşınma dayanımları da artırılmış oluyor. Böylelikle çok uzun süre, zeminin tozlanmasının önüne geçilmiş oluyor.
Fabrika İçi Zemin Kaplama ve Parlatma Özellikleri
Fabrika içi zemin kaplama ve parlatma işlemleri sonrasında temizlikte daha kolay bir hal alacak. Zemin kaplama ve parlatmalar temizliği kolaylaştırması yanında maliyet bakımından da tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Zeminin kaplanması ve parlatılması sonucunda yansımada önemli ölçüde artacaktır. Dolayısıyla enerji tasarrufu da sağlamış olacaksınız. 
Zemin parlatmanın diğer dikkat çeken özelliğiyse, yanmaya karşı dirençli olması diyebiliriz. Zemin parlatma işlemi, hiçbir kokuya sebep olmaz. Ayrıca uçucu organik bileşiklerden de oluşmaması da işlemi daha değerli kılıyor. Eski ya da yeni fark etmeksizin tüm zeminlere parlatma yapılabiliyor. Zemin kaplama ve parlatma işlemleri sayesinde fabrika içi, bambaşka bir görünüme kavuşacak. 
 

1