Otopark ve Yol Çizgileri

Otopark ve Yol Çizgileri

Otopark ve yol çizgileri tüm otoparklar ve yollar için gerçekleştirilmek istenen işlemler, profesyonel yol boya hizmetleri ile verilir. Bu bağlamda daha disiplinli ve özverili bir iş anlayışı, müşteri memnuniyetini en üste taşır. Otopark ve yol çizgileri birçok avantaja sahiptir ve otopark sahipleri de bu avantajdan yararlanabilir. Yol çizgi boyası bir tür soğuk yol çizgi boyasıdır, günümüzde otoparklar dışında caddeler ve birçok yol bölgesinde trafiği sağlamak adına kullanılır.

Tek veya çift kompenantlı yol çizgileri her şeyden önce dayanıklı boyalardır ve seneler boyu süren bir ömrü vardır. Kolay kolay yıpranmaz. İçinde yer alan maddeler neticesinde elastik bir yapıya sahiptir. Böylece yol çizgileri aşınmaya karşı da dayanıklıdır. Bu nedenle hem otopark hem de yol için aşınmaya karşı da dayanıklıdır.

Otopark Çizgi Avantajları

Otopark çizgileri açık ve tüm kapalı otoparklar için rahatlıkla tercih edilir. Bu noktada tamamen otoparklara özel otopark çizgileri ölçüleri de öne çıkmaktadır. Mevsim şartlarına dayanıklı olan otopark çizgi boyaları içerdiği özel maddelerle UV ışınlarında karşı dirençlidir. Tüm bu teknik ve sağlamlık ele alındığında kalan tek şey sizin zevkiniz olacaktır. Yani bu yol çizgileri istenilen her renkte temin edilebilir, otopark konseptine özel şekilde hazırlandığında daha modern ve nezih bir görünüme sahip olması adına istenilen şekilde tercih edebilirsiniz. Otopark çizgileri avantajları şu şekilde özetlenebilir,

  • Yol çizgi uygulamaları, kısa süren pratik ve basit uygulamalardır. Yani uygulandığı zaman hızlı bir kuruma sergiler.
  • Tüm boya işleri ustalıklı ve nitelikli şekilde sunulur. Bu nedenle tercih edeceğiniz yöntem fark etmeden herhangi bir kaybınız olmaz.
  • Müşterilerin talep ettiği istekler doğrultusunda istenilen kalınlıklarda yapılabilir.
  • Sadece otopark yer çizgileri değil, kolon boyama, duvar boyama gibi hizmetlerde mevcuttur.

Tüm yaşam alanları için mevkinin işleyişine uygun şekilde projelendirilir ve işveren istekleri doğrultusunda ustalıkla icra edilir. Otopark çizgisi işlerinde firma profesyonel kadrosu, kaliteli hizmetlerle çözümler sunulmaktadır.

Yol Çizgi Avantajları

Yol çizgileri yolun geçtiği her yerde kullanılır. Sadece otoparklarda değil, fabrika çizgileri gibi alanlarla da avantaj sağlanır. Trafik kurallarını ifade etmek amacıyla asfalt üzerine veya hazırlanan bu boyalarla birçok kural anlatılabilir. Örnek olarak yaya geçidi, şerit sayısı, sollama yapılabilir veya yapılamaz. Fakat bu işaretler yüksek kalitede boya hizmeti ile yapılır.

Aynı zamanda kullanım şartlarına uygun şekilde boya üretimi gerçekleştirildiği için kalıcılık, görünürlük ve suya dayanıklılık özellikleriyle fabrikalarda, otoparklarda, alışveriş merkezi, kaldırım boyamasında bu özelliklere ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır. Yol çizgi avantajları ile birlikte genel trafik düzeni sağlanmaktadır.  Otoparklar, yol bölgesi gibi çizgiler genellikle beyaz veya sarı boya kullanılarak işaretlenir. Yol çizgi boyası alırken güvenilir bir marka tercihi önem taşır ve boyalar dikkatle alınarak tercih edilir.

1